Teslimat Şartları - El Amore Renkli Lens

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo "kontakt lens siparişlerinde"

Teslimat Şartları

Teslimat Şartları:

 1. Kargo Firmaları ve Ücretler:

  • Siparişler, Yurtiçi Kargo, Scotty Kargo, Sürat Kargo veya Hepsi JET gibi anlaşmalı kargo firmaları veya Moto Kurye aracılığıyla teslim edilmektedir.
 2. Ücretsiz Kargo Hizmeti:

  • Havale ve kredi kartı ile yapılan yurtiçi siparişler, Hepsi JET ve Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderilmektedir.
 3. Ekspres Lens ve Aynı Gün Teslimat:

  • Aynı gün teslimat istenildiğinde (Ekspres Lens), İstanbul içerisinde Avrupa Yakası için 84.90 TL, Anadolu Yakası için 139.90 TL ücret ile Moto Kurye ile teslimat sağlanmaktadır.
 4. Ücretsiz Kargo Şartları:

  • Ücretsiz kargo hizmeti, zorunlu durumlarda (kargo firmalarındaki yoğunluk, kargo şubelerinin kapanması vb.) seçilen kargo firmasından farklı bir firma ile gerçekleştirilebilir.
 5. Kapıda Nakit Ödeme ve Komisyon:

  • Kapıda nakit ödeme siparişlerinde kargo taşıma bedeli firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ancak, kargo tarafından 126.90 TL tahsilat komisyonu alınmaktadır.
 6. KKTC ve Yurtdışı Siparişler:

  • KKTC ve yurtdışı siparişlerde kargo ücreti alıcı tarafından ödenmektedir. Ayrıca, oluşabilecek vergi ve harçlar da alıcı tarafından karşılanmaktadır.
 7. Solüsyon Gönderimi ve Adreste Bulunmama Durumu:

  • KKTC ve yurtdışından verilen siparişlerde kargo kuralları gereği solüsyon gönderimi yapılamamaktadır. Adreste bulunulmaması durumunda, kargonuz genellikle 3 iş günü teslimat şubesinde bekletilmekte ve bu süre içinde teslim alınmayan kargolar tarafımıza geri gönderilmektedir.
 8. Kargo Teslimatı ve Kontrol:

  • Kargo teslimatı sırasında adreste bulunulmazsa, kargonuz genellikle 3 iş günü bekletilir. Teslimat sırasında kargo görevlisi eşliğinde kontrol yapmanız önemlidir. Herhangi bir problem durumunda, kargo görevlisine tutanak tutturarak teslim almayabilir ve 0545 134 0 134 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.
 9. Sipariş Teslimat Süreleri ve Adres Değişikliği:

  • Kargo teslim süreleri kargo firmaları tarafından belirlenir. Adres değişikliği için siparişinizin kargoya teslim edilmesinden sonra 0545 134 0 134 numaralı telefonumuzdan çağrı merkezimize başvurabilirsiniz.
 10. Sipariş İşleme ve Hafta İçi/ Hafta Sonu Teslimatı:

  • Hafta içi saat 17:00'ye kadar verilen siparişler, stoklarda hazır ise aynı gün kargoya teslim edilir. Belirtilen saatlerden sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş günü işleme alınır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
GÜVENLİ ÖDEME
Anında Ödeme Yapaiblirsiniz
ÜRÜN GARANTİSİ
Tüm Ürünler Garantili ve Faturalı
ÜCRETSİZ İADE
14 Gün içinde koşulsuz ücretiz iade
AYNI GÜN KARGO
14:00'e kadar aynı gün kargo avantajı