Hakkımızda - El Amore Renkli Lens

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo "kontakt lens siparişlerinde"

Hakkımızda

Hakkımızda

T.C. Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü Verileri:

  • Firma Adı: Luxe Optik Lens Sağlık Medikal Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi
  • Ruhsat Belge Numarası: 2021393-3
  • Optik Adres: Luxe Optik (Lens Fiyat) Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mh. Karanfil Sk, Ataköy 9. Kısım Atrium No:2/138 Bakırköy, İstanbul
  • Mesul Müdür: Mina Yamanoğlu
  • Telefon: 0212 661 53 93 - 0545 134 0 134

elamorelens.com Bilgileri:

elamorelens.com, Luxe Optik firmasının e-ticaret platformudur. Luxe Optik, renkli ve şeffaf kontakt lens ihracatı yapan uluslararası bir firmadır. Şirket, 20 yıldır kontakt lens sektöründe faaliyet göstermekte olup, 18 farklı ülkeye ihracat yapmakta ve 19 üretici firma ile işbirliği içindedir. Firmamız Ortadoğu pazarında etkili bir konuma sahiptir, resmi distribütörler ve bayi firmalar aracılığıyla İran, Azerbeycan, Mısır, Libya, Irak, Kuveyt, Fas, Şili, Romanya, Ürdün ve Dubai gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir.

Firmanın öne çıkan özellikleri şunlardır:

  1. Online Satış ve Yasal Koşullar: elamorelens.com, online satışlarında yasal koşullara uygun olarak alıcıdan reçete talep etmektedir. Göz sağlığı ve güvenliği ön planda tutularak alıcıdan reçetesini yüklemesi istenmektedir.

  2. Sağlık Odaklı Satış Politikası: Luxe Optik, insan sağlığına öncelik veren bir satış politikası benimsemektedir.

  3. Ürün ve İşbirliği Garantisi: elamorelens.com'da satılan tüm ürünler distribütör garantisi altında sunulmaktadır. Firma, %100 müşteri memnuniyetini esas alarak orijinal olmayan, tarihi geçmiş, kaçak veya faturasız ürün satışı yapmamaktadır.

  4. Hızlı ve Güvenli Teslimat: elamorelens.com, uygun fiyatlar, ürün hediyeleri, kampanyalar, ücretsiz kargo ve hediye solüsyon gibi avantajlarla müşterilerinin lens bakım ürünleri ihtiyaçlarını en uygun, en hızlı ve güvenli şekilde karşılamayı amaçlamaktadır.

  5. Optisyenler ve Uzman Kadro: Optisyenler ve uzman kadro, müşterilere daha iyi görme ve göz sağlığı konularında hizmet sunmaktadır.

GÜVENLİ ÖDEME
Anında Ödeme Yapaiblirsiniz
ÜRÜN GARANTİSİ
Tüm Ürünler Garantili ve Faturalı
ÜCRETSİZ İADE
14 Gün içinde koşulsuz ücretiz iade
AYNI GÜN KARGO
14:00'e kadar aynı gün kargo avantajı